Baleríny do kabelky

Balerínky jsou nejen krásné, ale především lehké, nízké, vzdušné a nesmírně pohodlné boty, ve kterých se dobře chodí, noha se v nich příliš nepotí a ženě není zbytečně horko ani za letního pařáku. Co si ale budeme nalhávat: nejkrásnější boty, boty, které milují všechny ženy, jsou ty s podpatky, s vysokými podpatky, velmi vysokými... Jenže takové střevíčky nebo lodičky na vysokém podpatku mají jednu podstatnou nevýhodu: nedá se v nich vydržet příliš dlouho a ujít v nich nějakou delší trasu, to vůbec nepřipadá v úvahu. Což je ale zase devízou balerín. Proč to tedy nezkombinovat? Mít pohodlnou i luxusně vypadající obuv vždy s sebou. Na nohy si obujte smyslné elegantní lodičky a do kabelky (která musí ladit s vašimi střevíčky) si vezměte skládací baleríny. Balerínky do kabelky jsou módním hitem poslední doby a s nadcházející letní sezonou je o ně opět zvýšený zájem, protože dámy vědí, co je dobré si koupit. Rolovací baleríny se do vaší kabelky nebo tašky vejdou velmi jednoduše, protože se dají - jak již sám název těchto botiček napovídá - srolovat; nezabírají příliš místa a až budou nohy potřebovat odpočinout, stačí vytáhnout z kabelky baleríny a přezout se. Lodičky jsou krásné boty, jenže se v nich nedá příliš dlouho chodit, noste s sebou rolovací balerínky do kabelky a vaše nohy vám poděkují.

Nic nenalezeno...

Zdá se, že přesně to, co hledáte, se v naší databázi bot momentálně nenachází.

Zkuste svůj požadavek zadat trochu jinak: použít jiné slovo, synonymum, vyzkoušet množné/jednotné číslo apod.

1. Míša (28. 06. 2014)

Přesně ty červené balerínky s puntíkama mám už od loňska a hodněkrát mi zachránily hezký výlet po městě kdy ž už mi bolely nohy jak čert a navíc jous krásné!

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Váš názor na tyto boty: jak se vám boty líbí, hodnocení obuvi, zkušenosti s botami, recenze bot, doporučení pro ostatní.

Oblečení, boty, módní doplňky