Kozačky

Pod názvem kozačky si člověk obvykle představí dámské zimní boty. Kozačky existují ale i pánské a dětské. Ženy toto obuv přesto vyhledávají častěji, protože si ji oblíbily pro eleganci a styl. Kozačky dělíme podle délky na nízké či kotníkové (délka do kotníků), vysoké pod kolena a tzv. jezdecké, které svou délkou mohou přesahovat i výšku kolen. Z hlediska materiálu se kozačky nejčastěji vyrábějí z přírodní nebo syntetické kůže. Kozačky mohou mít nízký nebo vysoký podpatek, případně mohou mít platformu, která vytvoří elegantní dojem a zároveň jsou takové boty pohodlnějí (a bezpečnější) na chození než kozačky na vysokém podpatku.

Výrobci a značky kozaček

Katalog kozaček

přehled

Kozačky RIEKER 78571-00 vel.36.0

Kozačky od Rieker za 1 890 Kč na Halbo.

Kozačky RIEKER 78571-00 vel.36.0. Kozačky Rieker. Kozačky RIEKER na hrubé podešvi z dezénové syntetické kůže v černé barvě. Jsou vytepleny podšívkou ze střižní ovčí vlny a vlepenou zateplenou filcovou stélkou. Zapínání obuvi je na zip na vnitřní straně. Na horním okraji ze zadní strany je všita pružná vsadka pro lepší přizpůsobení se noze. Obuv je vybavena membránou RiekerTEX a je výrobcem deklarována jako „obuv do každého počasí“ - voděodolnost, výborná ochrana proti chladu, při současném zachování prodyšnosti obuvi a pohodlí při nošení. Výška obuvi po lýtku od paty je cca 16 cm, obvod lýtka je cca 30 - 32 cm. Obuv Rieker je vyrobena speciální technologií Antistress poskytující lehkost a ohebnost obuvi, dostatečný vnitřní prostor a absorbci nárazů a otřesů na páteř při chůzi. UPOZORNĚNÍ: Svršek obuvi nebo jeho část je vyrobena ze syntetického materiálu. Z tohoto důvodu výrobci nedoporučují používat ošetřující přípravky a impregnace. Použitím takovýchto přípravků může dojít k poškození barevné úpravy obuvi zákazníkem. Obuv stačí ošetřovat pouze vlhkým hadříkem. Černé kozačky Rieker. Dámská obuv. Kozačky.

Další informace o botách | Koupit tyto boty
1 890 Kč
Kozačky Rieker
→ najít jiné Kozačky Rieker
→ podobné boty: Kozačky (různí výrobci)
→ všechny boty od značky Rieker
přehled

Kozačky RIEKER Z6492-00 vel.37.0

Kozačky od Rieker za 1 997 Kč na Halbo.

Kozačky RIEKER Z6492-00 vel.37.0. Kozačky Rieker. Prozouvací kozačky RIEKER na vyšší podešvi ze syntetické dezénové kůže v černé barvě. Horní ohrnovací okraj zdobí lemování umělou kožešinou, vyhrnutím kožešinového límce získáme vyšší model. Uvnitř je obuv z části vyteplena podšívkou ze střižní ovčí vlny v kombinaci s textilním kožíškem a vlepenou zateplenou stélkou. Obuv je vybavena membránou RIEKER TEX a je výrobcem deklarována jako „obuv do každého počasí“ – voděodolnost, výborná ochrana proti chladu, při současném zachování prodyšnosti obuvi a pohodlí při nošení. Výška obuvi po lýtku od paty je cca 18 cm, obvod lýtka je cca 34 cm. Obuv Rieker je vyrobena speciální technologií Antistress poskytující lehkost a ohebnost obuvi, dostatečný vnitřní prostor a absorbci nárazů a otřesů na páteř při chůzi. UPOZORNĚNÍ: Svršek obuvi nebo jeho část je vyrobena ze syntetického materiálu. Z tohoto důvodu výrobci nedoporučují používat ošetřující přípravky a impregnace. Použitím takovýchto přípravků může dojít k poškození barevné úpravy obuvi zákazníkem. Obuv stačí ošetřovat pouze vlhkým hadříkem. Černé kozačky Rieker. Dámská obuv. Kozačky.

Další informace o botách | Koupit tyto boty
1 997 Kč
Kozačky Rieker
→ najít jiné Kozačky Rieker
→ podobné boty: Kozačky (různí výrobci)
→ všechny boty od značky Rieker

Stránky

Výrobci obuvi a značky bot

Obuvnické společnosti a módní domy, které vyrábějí Kozačky a přehled jejich značek.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Váš názor na tyto boty: jak se vám boty líbí, hodnocení obuvi, zkušenosti s botami, recenze bot, doporučení pro ostatní.