Lodičky

Nejoblíbenější dámské boty – lodičky. V tomto výběru bot jsou zařazeny lodičky na vysokém, jehlovém i nižším podpatku a lodičky na platformové podrážce.

Výrobci a značky lodiček

Katalog lodiček

přehled

Červené semišové lodičky Tamaris

Lodičky od Tamaris za 2 399 Kč na Zoot.

Červené semišové lodičky Tamaris. Lodičky Tamaris. Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: semišové lodičky s otevřenou špičkou na vysokém podpatku Barva: červená Materiál: vnější část - pravá kůže (v semišové úpravě) vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže, textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - technologie speciální stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - tři oblasti stélky pro přirozenou polohu nohy, rovnoměrně rozložené zatížení, zmírnění tlaku a nárazů v oblasti přední části nohy - dvě další High-Tech vrstvy fungují jako podpora pro nejvíce zatížená místa na chodidlech Rozměry: výška podpatku - 9 cm . Červené dámské lodičky Tamaris. ŽENY. Boty. Lodičky.

Další informace o botách | Koupit tyto boty
2 399 Kč
Lodičky Tamaris
→ najít jiné Lodičky Tamaris
→ podobné boty: Lodičky (různí výrobci)
→ všechny boty od značky Tamaris
přehled

Třpytivé lodičky na vysokém podpatku v bronzové barvě Tamaris

Lodičky od Tamaris za 1 999 Kč na Zoot.

Třpytivé lodičky na vysokém podpatku v bronzové barvě Tamaris. Lodičky Tamaris. Exkluzivní momenty si žádají exkluzivní modely. A v těchto lodičkách s klasickým ladným tvarem naděláte tolik parády, že tomu snad ani sama neuvěříte. A díky revoluční technologii pro chůzi v botách na vysokém podpatku „Tamaris Heart & Sole“ si navíc budete blaženě užívat dokonalého komfortu. Tamaris. Ze srdce pro vás. Typ: třpytivé lodičky na vysokém podpatku a platformě na špičce Barva: bronzová Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil, syntetika stélka - pravá kůže podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, lesklý Specifikace: - technologie speciální vyjímatelné stélky „Tamaris Heart & Sole“ , která uleví noze v nejdůležitějších tlakových bodech a umožní nosit boty na podpatku pohodlně celý den - tři oblasti stélky pro přirozenou polohu nohy, rovnoměrně rozložené zatížení, zmírnění tlaku a nárazů v oblasti přední části nohy - dvě další High-Tech vrstvy fungují jako podpora pro nejvíce zatížená místa na chodidlech Rozměry: výška podpatku - 12 cm platforma - 2,5 cm . Hnědé dámské lodičky Tamaris. ŽENY. Boty. Lodičky.

Další informace o botách | Koupit tyto boty
1 999 Kč
Lodičky Tamaris
→ najít jiné Lodičky Tamaris
→ podobné boty: Lodičky (různí výrobci)
→ všechny boty od značky Tamaris

Stránky

Výrobci obuvi a značky bot

Obuvnické společnosti a módní domy, které vyrábějí Lodičky a přehled jejich značek.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Váš názor na tyto boty: jak se vám boty líbí, hodnocení obuvi, zkušenosti s botami, recenze bot, doporučení pro ostatní.