Boty PICCADILLY

Boty značky PICCADILLY. Podrobnosti o značce PICCADILLY připravujeme.

přehled

Sandály 540192 béžová eu 37

Boty od PICCADILLY za 698 Kč na Halbo.

Sandály PICCADILLY 540192 béžová EU 37. Boty Piccadilly. Sandály PICCADILLY na klínku s 1,5 cm platformou ze syntetické dezénové kůže v kombinaci s lakovanou syntetickou kůží a pružným textilním materiálem v béžovo-šedé barvě vhodné při problémech s haluxy a kladívkovými prsty. Zapínání obuvi je na délkově upravovatelný pásek kolem kotníku. Kombinace vhodných materiálů zajišťuje tepelný komfort, likviduje pachy a vlhkost uvnitř obuvi. Podešve jsou z jemného gelového materiálu, který tlumí nárazy a hluk a spolu se stélkou zajišťují superstabilitu při chůzi. Vyměkčená pěnová stélka s anatomickým tvarováním zajišťuje při chůzi rozložení váhy těla na celou plochu nohy. Opatky jsou vyměkčeny pěnou, a i pod podšívkou je 1 mm silná vrstva pěny, která vyrovnává drobné nerovnosti tvaru nohy. Podšívka je z pevného a velmi jemného materiálu, který odvádí pot od nohy a pomáhá kontrolovat vlhkost v obuvi. Obuv obsahuje komfortní bioaktivní membránu "MAXI THERAPY", která je vložena pod stélkou obuvi a dokáže rozproudit krev v dolních končetinách. To působí příznivě na křečové žíly a pálení chodidel při dlouhodobém stání. Barva: béžová Materiál vrchu: syntetika Sezóna: celoroční Podšívka: textil syntetika Podešev: syntetika Výška podpatku: 5,5 cm Účelovost obuvi: vycházková Šířka kopyta: G Membrána: MAXI THERAPY. Béžové dámské boty Piccadilly. Dámská obuv. Sandály.

Další informace o botách | Koupit tyto boty
698 Kč
Boty PICCADILLY
→ najít jiné Boty PICCADILLY
→ podobné boty: Boty (různí výrobci)
→ všechny boty od značky PICCADILLY
přehled

Baleríny 250132 červená eu 37

Boty od PICCADILLY za 999 Kč na Halbo.

Baleríny PICCADILLY 250132 červená EU 37. Boty Piccadilly. Komfortní baleríny PICCADILLY na lehké flexibilové podešvi z textilního materiálu s dezénem lesklé hadinky v červené barvě. Kombinace vhodných materiálů zajišťuje tepelný komfort, likviduje pachy a vlhkost uvnitř obuvi. Podešve jsou z jemného gelového materiálu, který tlumí nárazy a hluk a spolu se stélkou zajišťují superstabilitu při chůzi. Vyměkčená pěnová stélka s anatomickým tvarováním zajišťuje při chůzi rozložení váhy těla na celou plochu nohy. Opatky jsou vyměkčeny pěnou, a i pod podšívkou je 1 mm silná vrstva pěny, která vyrovnává drobné nerovnosti tvaru nohy. Podšívka je z pevného a velmi jemného materiálu, který odvádí pot od nohy a pomáhá kontrolovat vlhkost v obuvi. Obuv obsahuje komfortní bioaktivní membránu "MAXI THERAPY", která je vložena pod stélkou obuvi a dokáže rozproudit krev v dolních končetinách. To působí příznivě na křečové žíly a pálení chodidel při dlouhodobém stání. Barva: červená Materiál vrchu: textil Sezóna: celoroční Podšívka: textil syntetika Podešev: syntetika Výška podpatku: 1,5 cm Účelovost obuvi: vycházková Šířka kopyta: G Membrána: MAXI THERAPY. Červené dámské boty Piccadilly. Dámská obuv. Baleríny.

Další informace o botách | Koupit tyto boty
999 Kč
Boty PICCADILLY
→ najít jiné Boty PICCADILLY
→ podobné boty: Boty (různí výrobci)
→ všechny boty od značky PICCADILLY
přehled

Lodičky 745063-31 zlatá eu 37

Lodičky od PICCADILLY za 1 297 Kč na Halbo.

Lodičky PICCADILLY 745063-31 zlatá EU 37. Lodičky Piccadilly. Lodičky PICCADILLY na lehké flexibilové podešvi s volnou patou ze syntetické kůže ve zlaté barvě vhodné pro běžný den i slavnostnější chvíle. Podpatek je potažený stejným materiálem jako svršek. Zapínání obuvi je na délkově upravovatelný pásek přes patu se skrytou pružnou vsadkou a zlatou přezkou. Kombinace vhodných materiálů zajišťuje tepelný komfort, likviduje pachy a vlhkost uvnitř obuvi. Podešve jsou z jemného gelového materiálu, který tlumí nárazy a hluk a spolu se stélkou zajišťují superstabilitu při chůzi. Vyměkčená pěnová stélka zajišťuje při chůzi rozložení váhy těla na celou plochu nohy. Opatky jsou vyměkčeny pěnou, a i pod podšívkou je 1 mm silná vrstva pěny, která vyrovnává drobné nerovnosti tvaru nohy. Podšívka je z pevného a velmi jemného materiálu, který odvádí pot od nohy a pomáhá kontrolovat vlhkost v obuvi. Barva: zlatá Materiál vrchu: syntetika Sezóna: celoroční Podšívka: textil syntetika Podešev: syntetika Výška podpatku: 7 cm Účelovost obuvi: vycházková Šířka kopyta: G. Zlaté dámské lodičky Piccadilly. Dámská obuv. Lodičky.

Další informace o botách | Koupit tyto boty
1 297 Kč
Lodičky PICCADILLY
→ najít jiné Lodičky PICCADILLY
→ podobné boty: Lodičky (různí výrobci)
→ všechny boty od značky PICCADILLY
přehled

Lodičky 745063-33 šedá eu 37

Lodičky od PICCADILLY za 1 297 Kč na Halbo.

Lodičky PICCADILLY 745063-33 šedá EU 37. Lodičky Piccadilly. Lodičky PICCADILLY na lehké flexibilové podešvi s volnou patou ze syntetické kůže v lesklé antracitové barvě vhodné pro běžný den i slavnostnější chvíle. Podpatek je potažený stejným materiálem jako svršek. Zapínání obuvi je na délkově upravovatelný pásek přes patu se skrytou pružnou vsadkou a stříbrnou přezkou. Kombinace vhodných materiálů zajišťuje tepelný komfort, likviduje pachy a vlhkost uvnitř obuvi. Podešve jsou z jemného gelového materiálu, který tlumí nárazy a hluk a spolu se stélkou zajišťují superstabilitu při chůzi. Vyměkčená pěnová stélka zajišťuje při chůzi rozložení váhy těla na celou plochu nohy. Opatky jsou vyměkčeny pěnou, a i pod podšívkou je 1 mm silná vrstva pěny, která vyrovnává drobné nerovnosti tvaru nohy. Podšívka je z pevného a velmi jemného materiálu, který odvádí pot od nohy a pomáhá kontrolovat vlhkost v obuvi. Barva: šedá Materiál vrchu: syntetika Sezóna: celoroční Podšívka: textil syntetika Podešev: syntetika Výška podpatku: 7 cm Účelovost obuvi: vycházková Šířka kopyta: G. Šedé dámské lodičky Piccadilly. Dámská obuv. Lodičky.

Další informace o botách | Koupit tyto boty
1 297 Kč
Lodičky PICCADILLY
→ najít jiné Lodičky PICCADILLY
→ podobné boty: Lodičky (různí výrobci)
→ všechny boty od značky PICCADILLY
přehled

Lodičky 745063-22 červená eu 38

Lodičky od PICCADILLY za 1 297 Kč na Halbo.

Lodičky PICCADILLY 745063-22 červená EU 38. Lodičky Piccadilly. Lodičky PICCADILLY na lehké flexibilové podešvi s volnou patou ze syntetické dezénové kůže v červené barvě vhodné pro běžný den i slavnostnější chvíle. Podpatek je potažený stejným materiálem jako svršek. Zapínání obuvi je na délkově upravovatelný pásek přes patu se skrytou pružnou vsadkou a zlatou přezkou. Kombinace vhodných materiálů zajišťuje tepelný komfort, likviduje pachy a vlhkost uvnitř obuvi. Podešve jsou z jemného gelového materiálu, který tlumí nárazy a hluk a spolu se stélkou zajišťují superstabilitu při chůzi. Vyměkčená pěnová stélka zajišťuje při chůzi rozložení váhy těla na celou plochu nohy. Opatky jsou vyměkčeny pěnou, a i pod podšívkou je 1 mm silná vrstva pěny, která vyrovnává drobné nerovnosti tvaru nohy. Podšívka je z pevného a velmi jemného materiálu, který odvádí pot od nohy a pomáhá kontrolovat vlhkost v obuvi. Barva: červená Materiál vrchu: syntetika Sezóna: celoroční Podšívka: textil syntetika Podešev: syntetika Výška podpatku: 7 cm Účelovost obuvi: vycházková Šířka kopyta: G. Červené dámské lodičky Piccadilly. Dámská obuv. Lodičky.

Další informace o botách | Koupit tyto boty
1 297 Kč
Lodičky PICCADILLY
→ najít jiné Lodičky PICCADILLY
→ podobné boty: Lodičky (různí výrobci)
→ všechny boty od značky PICCADILLY

Stránky

Oblečení, boty, módní doplňky