Boty Topgal

Boty značky Topgal. Podrobnosti o značce Topgal připravujeme.

přehled

Školní batoh chi 649-i multicolor

Různé od Topgal za 999 Kč na Halbo.

TOPGAL Školní batoh TOPGAL CHI 649-I multicolor. Různé Topgal. Klasický tříkomorový školní batoh s hravým designem pro nejmenší školáky v 1. až 3. třídě. ergonomicky tvarovaný zádový systém polstrování vyjímatelný hliníkový rám délkově nastavitelné ramenní popruhy pohodlí a bezpečí Zadní komora batohu je nejprostornější, prostřední a přední komory jsou stejně velké. V prostřední komoře je zipová kapsa ze síťoviny a v přední komoře je praktický organizér. V horní kapsičce je jednoduchá karabina na klíče. Spodní a větší kapsa je určena pro uložení dvoupatrového školního penálu CHI 680 se stejným motivem (není součástí batohu), nebo boxu na svačinu. Na této kapse je motiv ufona nebo fleecové včelky. Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 0,75l láhev s pitím. Po obou stranách batohu jsou poutka z popruhu, na které je možné zavěsit pouzdro na lahev TOP 137 nebo pytlík na přezůvky TOP 126. Bezpečí Batoh je doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení bezpečnosti dítěte za každých povětrnostních podmínek, poutko na zavěšení batohu na lavici a úchyt s plastovou rukojetí pro přenášení batohu v ruce. Dno batohu je z pevného materiálu (TOPDURA - testováno v Institutu pro testování a certifikaci ve Zlíně), opatřené plastovými nožkami, spodní hrany batohu jsou navíc zpevněny výztuhami. Barva: multicolor Použitý materiál: 100% Polyester Nosnost: 7.00 kg Hmotnost: 1.08 kg (bez příslušenství) Rozměry: 39 x 18 x 27 cm. Různobarevné různé Topgal. Módní doplňky. Batohy.

Další informace o botách | Koupit tyto boty
999 Kč
Různé Topgal
→ najít jiné Různé Topgal
→ podobné boty: Různé (různí výrobci)
→ všechny boty od značky Topgal
přehled

Školní batoh chi 883-e zelená

Různé od Topgal za 1 599 Kč na Halbo.

TOPGAL Školní batoh TOPGAL CHI 883-E zelená. Různé Topgal. Školní tříkomorový batoh pro malého špióna velikostně vhodné od 1. do 5. třídy tříkomorová stálice s pevnými zády a hliníkovou výztuhou nastavitelné ramenní popruhy s hrudním páskem Tříkomorový maskáčový model pro malé objevitele od 1. třídy. Velikostně bude vyhovovat určitě až do 5. třídy. Všechny jeho komory pojmou veškeré učivo a další drobnosti potřebné při každodenní školní docházce. K zádům doporučujeme dávat ty nejtěžší knížky a desky se sešity. Přední komoru jsme opatřili síťovou kapsou na zip určenou na všechny drobnosti, které je nutné mít po ruce. Navíc zde najdete i odnímatelnou karabinku na klíče. Prostorná přední kapsa s motivem radaru klidně poslouží na umístění penálu nebo krabičky na svačinku. Najdete v ní i praktickou jmenovku. Na bok batohu pak umístíte lahvičku na pití. Reflexní prvky jsou u našich batohů samozřejmostí a najdete je na všech stranách batohu i na ramenních popruzích. Barva: zelená Použitý materiál: 100% Polyester Nosnost: 7.00 kg Hmotnost: 1.04 kg (bez příslušenství) Rozměry: 40 x 20 x 27 cm Určení: Děti. Zelené různé Topgal. Módní doplňky. Batohy.

Další informace o botách | Koupit tyto boty
1 599 Kč
Různé Topgal
→ najít jiné Různé Topgal
→ podobné boty: Různé (různí výrobci)
→ všechny boty od značky Topgal
přehled

Školní batoh ally17005-g multicolor

Různé od Topgal za 1 749 Kč na Halbo.

TOPGAL Školní batoh TOPGAL ALLY17005-G multicolor. Různé Topgal. Dívčí dvoukomorový batoh pro 1. stupeň s květinovým motivem pro dívky od 2. třídy ZŠ tvarované ramenní popruhy s hrudním páskem záda s lehkou  hliníkovou výztuhou a anatomickým polstrováním pevný tvar a dostatek prostoru pro všechny školní potřeby Oblíbený dvoukomorový střih v nové barevné variantě. Má-li vaše malá školačka ráda květiny, tenhle batoh v květinovém vzoru ji nadchne. Záda jsou pevná, anatomicky tvarovaná a s lehkou hliníkovou výztuhou, aby držela tvar. Anatomicky tvarované a navíc polstrované jsou i popruhy. Součástí je i hrudní pásek. Přední kapsa je prostorná a obsahuje síťovou uzavíratelnou kapsu na zip, do které umístíte vše potřebné. Na přední části jsou potom ještě dvě menší kapsičky na drobnosti. Horní kapsa snadno pojme penál nebo svačinu a najdete v ní i praktickou karabinu na klíče. Lahev na pití má své místo v boční kapse na zip. Zadní kapsa je potom užší a patří do ní ty nejtěžší učebnice. Samozřejmostí je velké množství reflexních prvků umístěných na batohu tak, aby nerušily jeho design.Najdete je na čele, bocích i ramenních popruzích. Barva: multicolor Použitý materiál: 100% Polyester Nosnost: 7.00 kg Hmotnost: 1.02 kg (bez příslušenství) Rozměry: 41 x 23 x 30 cm Určení: Děti. Různobarevné různé Topgal. Módní doplňky. Batohy.

Další informace o botách | Koupit tyto boty
1 749 Kč
Různé Topgal
→ najít jiné Různé Topgal
→ podobné boty: Různé (různí výrobci)
→ všechny boty od značky Topgal

Oblečení, boty, módní doplňky